تبریک تولد مشتریان

چرا تبریک تولد مهم است ؟

شاید درنگاه اول ثبت اطلاعات مربوط به تاریخ تولد مشتری مسئله ی چندان مهم و حائز اهمیتی به نظر نیاید ولی قطعا اینطور نیست و تبریک تولد مشتری از نکات مهم فروش است  .

ثبت این تاریخ چه در سایت ها , دنیای مجازی و فروشگاه های اینترنتی و چه در تجارت های فیزیکی قطعا برای شما منافعی درپی خواهد داشت .

چیزی که مشتری به دنبال آن میگردد یک قرارداد صادقانه ی شخصی سازی شده است . چیزی که ثابت کند شما به خود او علاقه دارید نه آمار فروشتان . و این همان فرصت طلایی است . یک حرکت کوچک ولی با ملاحظه که احساس خوشایندی در مشتری ایجاد کند و نشان دهد که شما اهمیت میدهید , بله تبریک روز تولد مشتری .

برای انجام اینکار راه های مختلفی مثل : ارسال یک ایمیل تبریک ، ارسال پیامک مستقیم بر روی تلفن همراه و یا حتی تبریک از طریق  شبکه های مجازی و یا در صفحه شخصی اشخاص وجود دارد .
شما برای مشتری پیشنهادات عمومی و تبلیغاتتان را در قالب یک متن رسمی ایمیل میکنید اما در روز تولد مشتری هایتان , باید آنها را شگفت زده کنید و اینکارهمان ارسال پیامک تبریک به آن شخص است .

من میدانم ارسال پیام تبریک قطعا هزینه هایی برای صاحب کسب و کار درپی دارد و یک سیستم هوشمند اطلاع رسانی را میطلبد . اما آیا این هدف بازاریابی نیست؟

وقتی شما به عنوان فروشنده ی یک تجارت مجازی یا حقیقی یک پیام تبریک تولد را به همراه یک جمله ی صمیمانه برای مشتری ارسال میکنید با خود میگوید “چه قدر دوست داشتنی” معلوم است که یک نفر برای راه و روش من آنقدر  ارزش قائل است که زحمت کشیده تا در روز شلوغش وقتی پیدا کند و برای من هزینه کند . پس یعنی برای این شخص فقط پول درآوردن و درامد بالای خودش مهم نیس بلکه به شخصیت مشتری هایش نیز حساب ویژه ای قائل میشود .

تبریک تولد مشتریان

 

پیام شما باید شبیه یک پیام تولد باشد نه تبلیغاتی برای بیزینس شما .

و درنهایت یک تاریخ ضرب الاجل تعیین کنید تا برای رزرو و مطالبه ی هدیه ی تولد فوریت ایجادکرده باشید .

یک پیغام تولد صمیمانه میگوید “شما برای ما اهمیت دارید” اما اینکه خودتان تک به تک این پیامک ها را ارسال کنید قطعا وقت بیشتری از شما میگیرد و ذخیره تاریخ تولد ها نیز عملی بسیار دشوار است . پس بهتر است این وظیفه را به یک سیستم اتوماتیک و خودکار بسپارید که این  پیغام ها را به صورت طبقه بندی شده و روزانه آماده کرده وسپس ارسال کند . سپس تنها کاری که باید بکنید این است که تاحد امکان از یک متن زیبا و احساسی استفاده کنید .

یکی از قابلیت های دستگاه ذخیره شماره موبایل امین دریافت خودکار تاریخ تولد و ارسال پیام تبریک در روز تولد است . با این قابلیت با خیالی آسوده از این فرصت مهم استفاده نمایید .

برای رای دادن کلیک کنید
[تعداد رای دهندگان: 1 میانگین کل : 4]


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *