جمع آوری شماره موبایل، یکی از کم هزینه ترین روش ها جهت بهبود کسب و کار و ارتقای ارتباط با مشتریان می باشد. یکی از بهترین روش های بازاریابی که توسط یک کسب و کار مورد استفاده قرار می گیرد، ذخیره شماره موبایل مشتریان به منظور اخذ تصمیمات مدیریتی و تبلیغاتی می باشد. یکی از مهمترین چالش هایی که کسب و کارها با آن مواجه میشوند، چگونگی دستیابی به شماره موبایل مشتریان جهت پیشبرد اهداف تجاری شان می باشد. همانطور که میدانید، کسب و کارهای مختلف به دلیل بازاریابی و تبلیغات برند خود، نیاز به جمع آوری شماره موبایل و ارسال پیامک به مشتریان دارند.

صاحبان کسب و کارها از روش های مختلفی جهت حفظ مشتریان قدیمی و جذب مشتریان جدید استفاده می کنند. برای این منظور می توان از شماره تلفن های مشتریان استفاده نمود. بازاریابی پیامکی، یکی از کارآمدترین روش هایی است که برای حفظ ارتباط با مشتریان و بهبود شرایط کسب و کار انجام می شود. مسلما، درخواست شماره تلفن به طور مستقیم از مشتری، حس ناخوشایندی را در او ایجاد می کند. روش های مختلفی در این زمینه وجود داشته که می توانید جهت ذخیره سازی شماره موبایل مشتریان خود مورد استفاده قرار دهید. با ما در ادامه همراه باشید تا شما را با اهمیت جمع آوری شماره موبایل مشتریان آشنا نماییم.

 

دستگاه جمع آوری شماره موبایل مشتریان چیست؟  

یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی، دستیابی به شماره تلفن مشتریان و حفظ ارتباط با آنها می باشد. اما سوال مهم این است که از چه طریقی می توان جهت جمع آوری شماره موبایل مشتریان اقدام نمود. همانطور که میدانید، هزینه جذب مشتری جدید بسیار بیشتر از هزینه حفظ مشتری قدیمی و فعلی می باشد. به همین خاطر، اکثر کسب و کارها تمایل به حفظ مشتریان قدیمی خود داشته و برای این منظور از روش های جذاب تبلیغاتی استفاده می کنند.

 

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان، یکی از بهترین دستگاه هایی است که با استفاده از آن می توان جهت حفظ ارتباط با مشتری و ترغیب او برای دریافت خدمات کسب و کار استفاده نمود. این دستگاه به مانند دستگاه کارتخوان بوده و از قابلیت ثبت لحظه ای شماره موبایل مشتریان در دفترچه تلفن پنل اس ام اس برخوردار می باشد. با استفاده از این ابزار کاربردی دیگر نگرانی جهت فراموش شدن کسب و کار خود از سوی مشتریان فعلی و جدید وجود نخواهد داشت. این دستگاه به منظور ثبت لحظه ای شماره موبایل مشتریان در دفترچه تلفن پنل پیامکی به برق و وای فای نیاز دارد.

دستگاه ذخیره شماره

چرا استفاده از دستگاه جمع آوری شماره موبایل مشتریان ضرورت دارد؟  

دستگاه جمع آوری شماره موبایل مشتریان، یکی از کاربردی ترین روش های تبلیغاتی بوده که در کسب و کارهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. با این دستگاه، امکان ارسال پیامک های متنوع به مشتریان مورد نظر به راحتی میسر می شود. به هنگام ذخیره سازی شماره تلفن در این دستگاه، پیامک های متعدد خوشامدگویی به مشتری ارسال می شود. مدل های مختلفی از این دستگاه در بازار موجود بوده که هر کدام از آنها از ویژگی های مخصوص به خود برخوردار می باشند. کسب و کارهای مختلف با این دستگاه می توانند مشتریان خود را به مشتریان وفادار تبدیل نمایند. البته ناگفته نماند که امکان ارسال پیامک، تصاویر و همچنین خبرنامه های متنوع از این طریق وجود دارد. از جمله مهمترین مزایای استفاده از دستگاه جمع آوری شماره تلفن مشتریان می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • ذخیره شماره موبایل مشتری به منظور حفظ ارتباط با او به طور مستمر
 • برند سازی و جذب مشتریان جدید
 • ارسال خبرنامه و پیام های مفید به مشتری فعلی به منظور تبدیل او به مشتری وفادار
 • امکان ارسال آدرس مغازه و آدرس شبکه های اجتماعی به مشتری جهت ترغیب مشتری به دریافت خدمات کسب و کار
 • افزایش بازدید سایت
 • امکان دریافت کارت ویزیت کسب و کار به صورت پیامکی
 • افزایش ارتباط مجموعه با مشتریان جدید
 • ترغیب مشتریان گذشته جهت خرید مجدد و دریافت خدمات از کسب و کار
 • کسب درآمد بیشتر
 • صرفه جویی در هزینه های بازاریابی
 • افزایش میزان فروش
 • تبلیغ کسب و کار
 • و…

دستگاه ثبت شماره

با مزایای جمع آوری شماره موبایل مشتریان بیشتر آشنا شویم

همانطور که در جملات پیشین اشاره نمودیم، جمع آوری شماره موبایل مشتریان می تواند منجر به بهبود شرایط کسب و کار مشتریان شود. تجربه نشان داده است که امکان خرید از مغازه برای بار دوم یا سوم از سوی مشتری قدیمی وجود دارد. سوال مهمی که در این زمینه مطرح می شود این است که از کدام راهکار تبلیغاتی می توان جهت ترغیب مشتری به خرید مجدد و دریافت خدمات از کسب و کار مورد نظر استفاده نمود. از جمله مهمترین مزایای جمع آوری شماره موبایل مشتریان عبارتند از:

 • امکان ارسال کارت ویزیت الکترونیکی برای مشتریان از طریق استفاده از دستگاه ذخیره ساز شماره تلفن مشتری وجود دارد. با دریافت کارت ویزیت الکترونیکی مغازه، امکان خرید مجدد و دریافت خدمات از سوی مشتری افزایش خواهد یافت.
 • یکی از بهترین راهکارها جهت فروش کالاها و معرفی محصولات جدید به مشتریان، استفاده از فضای مجازی (اینستاگرام و تلگرام) می باشد. با استفاده از دستگاه ذخیره ساز شماره موبایل می توانید پیامک های حاوی آدرس فضای مجازی کسب و کار خود را برای مشتریان فعلی و جدید بفرستید.
 • شما می توانید یک خبرنامه پیامکی کاربردی را از طریق این دستگاه ایجاد کرده و اطلاعات مربوط به تخفیفات و محصولات جدید خود را به مشتریان وفادار خود اعلام کنید. با استفاده از این دستگاه می توان به طور مستقیم با مشتریان بالقوه و بالفعل خود در ارتباط بود.

ذخیره شماره موبایل

نتیجه گیری  

جمع آوری شماره موبایل مشتریان به منظور حفظ ارتباط مداوم با آنها ضروری می باشد. استفاده از دستگاه ذخیره ساز شماره موبایل، یکی از بهترین راهکارهای تبلیغاتی کسب و کارها جهت معرفی محصولات جدید به مشتریان و افزایش سطح فروش می باشد. امروزه، اکثر کسب و کارها دریافته اند که باید از روش های نوین و جدیدتری جهت برند سازی و جذب مشتریان جدید استفاده نمود. در این مقاله سعی نمودیم تا شما را با مهمترین مزایای استفاده از دستگاه ذخیره ساز شماره موبایل مشتریان برای کسب و کار خود آشنا نماییم. امیدواریم که با تهیه این محتوا، شما صاحبان کسب و کار را به استفاده از این دستگاه بسیار کاربردی ترغیب کرده باشیم.

برای رای دادن کلیک کنید
[تعداد رای دهندگان: 1 میانگین کل : 4]


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *